Поліція затримала лідера Народної Самооборони Запорізької області за погром ігрових автоматів


В Запоріжжі поліція затримала прес-секретаря Народної самооборони Запорізької області за погром залу ігрових автоматів. Сам активіст стверджує, що справа сфабрикована.

Журналістам затриманий поліцією прес-секретар Народної Самооборони Антон Олексієнко розповів, що його та ще двох активістів організації затримали після того, як вони написали заяву в поліцію про виявлений зал гральних автоматів. Одразу після повідомлення в правоохоронні органи про ігровий зал, його розгромили невідомі.

Сообщает портал «АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

23 лютого червону “дев’ятку” Олексієнка зупинила патрульна поліція. Поліцейські пояснили, що на такому ж автомобілі були невідомі, які розгромили зал ігрових автоматів. Одразу ж знайшлись свідки, які заявили, що погром здійснили активісти Народної Самооборони. Поліцейські підвели їх до автомобіля, посвітили в салон ліхтариком і крізь тоноване скло свідки начебто упізнали нападників.

“После того, как мы выявили 22 февраля эту «точку», вызвав на место происшествия полицию, никакой действенной реакции правоохранительных органов не последовало. Следующей ночью неизвестные люди разгромили этот игорный зал. Насколько нам известно из источников в правоохранительных органах, громившие были в балаклавах, что зафиксировано на видео, снятое видеокамерами этого заведения. Тем не менее, нашлись два «свидетеля», которые в громивших узнали членов нашей общественной организации”, – прокоментував Олексієнко.


 

Активістів Самооборони затримали й протримали до ранку, 24 лютого. Автомобіль Олексієнка арештували.

“Я расцениваю наше задержание, как месть со стороны нелегального игорного бизнеса. Все обвинения в наш адрес базируются на сомнительных показаниях свидетелей, которые якобы смогли разглядеть наших ребят с расстояния в 5-7 метров через тонированное стекло машины, в ночное время”, – зазначив Олексієнко.

Активісти Народної Самооборони Запорізької області систематично займаються боротьбою з незаконним ігровим бізнесом. Так, в середу, 22 лютого вони зайшли в “Національну лотерею”, розташовану за адресою пр. Металургів, 14. Активісти викликали поліцію, вона з’явилась аж через 40 хвилин. Після цього відбувся погром залу невідомими і затримання Олексієнка і його товаришів.

Добавить комментарий