ГПУ виводить Анатолія Матіоса з під удару!

Генеральна прокуратура не бажає розслідувати причетність екс-Головного військового прокурора Анатолія Матіоса до нападу на відомого правозахисника, народного депутата 8-го скликання Віталія Купрія. Про це журналістам повідомив сам правозахисник.

Нагадаємо, що 16 серпня 2019 року 2 особи чеченської національності здійснили напад на Віталія Купрія біля його будинку у селищі Гостомель на Київщині. Народному депутату, який мав на той момент відповідні повноваження, було нанесено легкі тілесні ушкодження сльозогінним газом Терен-4.

Охороні житлового комплексу під час бійки із нападниками вдалося зірвати з одного із них сумку з документами і мобільним телефоном. Незважаючи на те, що зловмисникам вдалося втекти, один із них був ідентифікований і невдовзі затриманий поліцією.

Ним виявився ніде не працюючий громадянин РФ, боєць Федерації боїв без правил ММА Руслан Хажмурзаєв. Засновником цієї Федерації є скандально відома особа Володимир Тесля, якого нардеп Купрій раніше публічно звинувачував у співпраці з українськими спецслужбами і виконанні особистих протиправних доручень Анатолія Матіоса. Мова йде про викрадення та катування людей, рейдерство і грабіж тощо.

Віталій Купрій повідомив нас, що прокуратура проігнорувала його заяву, в якій замовником злочину називався сам Анатолій Матіос, а організатором Володимир Тесля. Розслідування веде не ДБР, а поліція найнижчої ланки. Злочин був свідомо неправильно кваліфікований — не як напад на державного діяча, а як хуліганські дії. Безпосередній виконавець нападу був випущений під заставу, незважаючи, що злочин пов’язаний із насиллям, підозрюваний не має громадянства України, постійного місця проживання, офіційної роботи, родини. Іншого нападника ніхто не розшукує до сих пір, хоча його особа встановлена.

На думку Віталія Купрія, все це вказує на те, що вплив Анатолія Матіоса на правоохоронну систему України до сих пір залишається. Правозахисник вимагає у Генпрокурора Рябошапки негайної реакції на бездіяльність і корумпованість своїх підлеглих, а також на притягнення Анатолія Матіоса до кримінальної відповідальності за цілу низку особливо тяжких Злочинів!

Источник: http://prioritet.org