Любовница Сергея Таруты заинтересовала журналистов

Сергей Тарута

Журналісти дізнались про подвійне життя народного депутата Сергія Тарути. Виявляється, у свої 62 роки він примудрився завести коханку, яка на 25 років його молодша. Більше того, цього літа вона йому народила дитину.12

 Сергій Тарута

За офіційною біографією Сергій Тарута живе з єдиною офіційною дружиною Ольгою, яка народила йому двох доньок. З початку збройного конфлікту на Донбасі родина переїхала до Києва. І в одному з нещодавніх інтерв’ю Тарута радо розповідав, що саме дружина є головною в його домі, поки він весь час проводить на роботі. Проте виявилось, що насправді Тарута вже більше року має інтимні стосунки «на стороні».

Молода пасія Тарути 1980 року народження. Вона доволі довгий час працює в «PinchukArtCentre». Оскільки нардеп захоплюється мистецтвом, ймовірно тяга до прекрасного і поєднала серця людей з різних поколінь.

12Фото коханої жінки Тарути із соціальної мережі

З міркувань етики називати ім’я жінки в даному матеріалі не будемо, однак дещо цікаве з її спільного із Тарутою дозвілля все ж розповімо. Додамо єдине, що журналісти вже зараз готують розширене розслідування про секрети, які нардеп приховує від громадськості. А поки насолоджуйтесь подробицями походеньок Тарути, який маскується під зразкового сім’янина.

У травні 2016 року в рідному для нардепа та колишнього олігарха місті Маріуполь оголосили конкурс на новий логотип. За дивним збігом обставин серед членів журі значилась згадувана представниця «PinchukArtCentre». Тоді ж весною вона брала участь в обговоренні «Стратегії розвитку Маріуполя», на якому був присутній і Сергій Тарута. Ймовірніше за все в цей період майбутні коханці і познайомились.

Восени 2016-го новий логотип для Маріуполя був обраний, а згодом Сергій Тарута зробить молодій жінці, яка була членом журі конкурсу, доволі щедрий подарунок. У грудні 2016 року він подарував їй квартиру в одній з найдорожчих новобудов Києва – на Печерських пагорбах, вартістю понад 15 млн. грн.

12Отже Тарута готовий щедро платити за свої походеньки, в той же час розповідаючи з телевізора про те, що є прихильником традиційної родини. Чого тільки вартий вид з вікон на Ботанічний сад та Дніпро, який відкривається з квартири коханки нардепа.
12В цьому будинку Тарута купив квартиру своїй коханці

Як повідомили нам наближені до Сергія Тарути особи, квартиру на Звіринецькій нардеп подарував жінці як відкупні за те, що влітку вона народила йому дитину. Зараз молода мама з немовлям живе саме тут, а новоспечений татусь намагається відвідувати їх не рідше одного разу на тиждень.

12Окрім дитини та квартири на Печерську Таруту зі співробітницею «PinchukArtCentre» пов’язують й спільні подорожі. Журналісти змогли отримати дані щодо перетину кордону Сергієм Тарутою та його молодою пасією. З весни 2017 року в них було щонайменше три спільні подорожі. І це тільки ті, які легко відстежити.

У травні 2017 року Сергій Тарута поїхав з тоді вже вагітною жінкою до романтичної Венеції. Джерело в міграційній службі надало журналістам інформацію щодо перельотів нардепа. З документу видно, що він 6 травня вилетів з аеропорту «Бориспіль» до італійського міста на воді.

12За даними телефонних з’єднань, кохана нардепа вилетіла до Італії ще наприкінці квітня. І була там протягом того самого часу, що й Тарута.
12На її сторінці у Facebook можна знайти фото, де вона у Венеції з букетом квітів. Цю світлину від 5 травня жінка доповнила романтичним повідомленням: «Не думай ні про минуле, бо це приносить сум, ні про майбутнє, бо це приносить страх. Проживи цей момент із посмішкою і смаком віскі. Добре, що є поняття більш немислимі ніж відстані...». Як повідомило джерело, в момент, коли було зроблене фото, жінка вже була при надії.
12Наступною спільною для Сергія Тарути та його молодої пасії подорожжю був вояж до США. Жінка відлетіла туди 10 червня і повернулась до Києва тільки у вересні. Ймовірніше за все, саме в цей період вона народила, тож дитина від Тарути має американське громадянство.
12Сам же нардеп вилетів до США з аеропорту «Бориспіль» в той же день 10 червня. До вересня він навідається до Сполучених штатів ще щонайменше двічі.
12Повернуться закохані у Київ одним рейсом 6 вересня 2017 року. Вочевидь, Сергій Тарута цього дня забирав з Америки жінку вже з дитиною.
12З даних щодо мобільних з’єднань номера, яким користується Сергій Тарута, видно також і його візит до США наприкінці вересня 2017 року. Нагадаємо, 25 вересня нардеп оконфузився на весь світ проведенням «фейкових» слухань у Вашингтоні.12Американські ЗМІ відверто висміяли Таруту та його спільників, які зібрались у підвалі Капітолію для обговорення нібито корупції в Україні. Цей захід не проводився в якості офіційних слухань. Більше того, на ньому не був присутній жоден з діючих конгресменів США. Тарута просто обдурив українських телеглядачів, яким розповідав про участь у справжніх слуханнях Комітету Конгресу США.

Але повернемось до амурних справ народного депутата Сергія Тарути. Те, що він продовжує навідуватись до жінки, яка народила йому дитину, підтверджують фото, які вдалося зробити журналістам в середині грудня 2017 року. Тарута приїхав до будинку на Звіринецькій, 59, де він купив коханій квартиру, близько 10-ї вечора. І пробув там досить тривалий час.12Мерседес Сергія Тарути по дорозі на Звіринецьку, 59

12Місце, де був помічений Мерседес Тарути, сфотографоване вдень. Звіринецька, 59, ЖК «Тріумф»
12Мерседес Сергія Тарути на парковці ЖК «Тріумф»

Згодом він поїхав до свого будинку у Солом’янському районі, де проживає разом із законною дружиною. На фото видно Мерседес, яким Тарута пересувається по місту. Номера автомобіля, поміченого біля Звіринецької, 59 та перед будинком на вул. Круглій, 3 – співпадають. Це одна й та ж машина.

12Мерседес Сергія Тарути біля його будинку
12Мерседес Сергія Тарути біля його будинку

Будинок, в якому Тарута проживає, зазначений в його декларації. Він зареєстрований на дружину нардепа Ольгу Таруту, як і земля під ним.

12Дані з декларації Сергія Тарути
12Земельна ділянка під будинком Сергія Тарути. Дані з Кадастрової карти України

Чи знає законна дружина Сергія Тарути, з якою він спільно проживає, про його другу сім’ю та маленьку дитину? Цілком ймовірно. Хоч молоду родину він і забезпечив дороговартісною нерухомістю, але від законної дружини все ж таки не пішов. Виходить так, що народний депутат просто дволика особистість, готова зраджувати як в особистому житті, так і в політичному. Може статися так, що свою новонароджену дитину він використає в якості прикриття, коли не захоче вказувати в електронній декларації певне майно. Чи можливо пан депутат вкаже у фінансовій звітності за 2017 рік нового члена своєї родини?

По материалам antikor.com.ua

Добавить комментарий