Марина Данилюк-Ярмолаєва: Надя — це самозванка, яка чітко працює по програмі Кремля

Вразив навіть не сам факт дружньої поїздки в "ДНР". В принципі, Надя давно нерівно дихає до Захарченка з Плотницьким.

Вразив отой блюзнірський допис "умови для полонених нормальні, тюремні. Ставлення до них, кажуть, нормальне. 1+1 дивляться". По факту Надя вчинила як співучасниця сеператистів і російських найманців. Бо у часи її перебування в воронезькому СІЗО ніхто не додумався написати, що ставлення до політичної ув’язненої в Росіі нормальне і умови нормальні, тюремні. А Надя зараз просто підіграла пропаганді "ЛДНР" і Росіі, що наші полонені в руках російських бойовиків практично, як на курорті.

 

2. Цікавий сам факт поїздки Наді в "ЛДНР" в ключі того, що таким чином вона легалізує бандитів, надає їм іміджевого статусу і витягує їх на "учасників переговорів". Дивіться самі. Ольгу Айвазовську чи Ірину Геращенко — офіційних осіб по "Мінську", навряд чи запросять подивитися на умови утримання українських бранців. А нібито найбільшого ворога Лугандону ледве не на руках носять по всій окупованій території. Очевидно, це банальна командна робота Наді, Захарченка і Плотницького аби показати, що в "ДНР" теж люди. З ними можна домовлятися. Вони готові до прямих переговорів, лиш Київ не хоче. І ключове — на території ОРДЛО безпечно, просто там альтернативна до офіційного Києва тусня.

3. Цитата Наді пропагандистським рупора "ДНР" про "я постріляла з днровцями на навчальних стрільбах. Вони чудові хлопці, ми можемо з ними співіснувати в рамках одної держави", — просто дно. Таке собі дежавю з Поречниковим. А перл про "краще б Україною керував Путін, а не Порошенко", — вінець альтернативщині, які останній тиждень розганяли Семенченко, Парасюк, Єгірка, всякі дрібні мураєви і маловідомий амбітний кнопкодав Артеменко".


 

4. Надіни іміджеві акції по вибілюванні бойовиків Донбасу дають перші плоди. Така собі омбудсменша з "ДНР" Дарка Морозова планує поїздки до терористів і сепаратистів "ДНР", яких половило наше СБУ та інші органи. Таке собі надання військовим злочинцям "людського обличчя" і рівноправ’я. У цьому випадку відповідь української офіційної сторони може бути лише одна: сепаратисти можуть приїхати і отримати доступ до тюрем. І навіть перевірити умови перебування під вартою і тюремні делікатеси на власному шлунку.

5. Підбурювання Надею наших військових на позиціях "щоби йшли на Київ" і її покатушки в ОРДЛО — чіткий знак, що із цією бройлершею Медведчука треба щось робити. Народний депутат, герой України і найбільш впізнаване обличчя у світі серед депутатського корпусу нинішнього скликання зараз працює банально піарником маріонеток Кремля. Надя — це самозванка, яка чітко працює по програмі Кремля: легалізувати Захарченка-Плотницького, поступово вивести Путіна за дужки "а ми не сторона конфлікту", домагатися зняття санкцій з Росіі, бо "це внутрішній конфлікт". Паралельно пропаганда деморалізує стан серед військових і електорату, що не визначився "наш головний ворог в Києві, ми маємо об’єднатися з такими ж простими хлопцями по іншу сторону конфлікту і валити цю нікчемну владу". Виходячи з цього, Надя — курка куркою, однак хлопці за її спиною — дуже гарні стратеги.

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Добавить комментарий