"Робимо собі ведмежу послугу" — нардеп про введення воєнного стану

Воєнний стан потрібно було вводити відразу після вторгнення російських військ в Україну. Зараз він матиме лише негативні наслідки для країни. 

Про це сказав депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Сергій Висоцький.

"Воєнний стан треба був у 2014 році. Так нація б розуміла, що у нас війна. Я досі вважаю, що неетично влаштовувати гуляння і дискотеки в Києві, коли у нас бої на фронті. Так би кожен відчув війну на власній шкірі. Коли є норма виробітку і після офісу йдеш дві години пахати на заводі. Це протвережує людей", — зазначив Висоцький. 

Зараз введення воєнного стану залишить Україну без міжнародної допомоги, наголосив політик. 

"Зараз війна перемістилася в інші сфери. Перш за все в політичну та інформаційну. Світ настільки нестабільний, що можемо ввести воєнний стан і опинитися без допомоги. Момент втрачено. Ми ці роки пережили: добре, погано. Як змогли – так вижили. Коли танкова колона вторгається в Харківську область – це ситуація. Коли є проксі-війна, позиція міністерства про "ефективний контроль", розбрід і хитання в міжнародному співтоваристві, відсутність єдності в якихось світових питаннях, то робимо собі ведмежу послугу цим воєнним станом", — вважає Висоцький. 

У березні 2014 року після введення військ Росія анексувала український Крим, організувавши "референдум" з його самовизначення. Після цього Москва зарахувала український півострів до свого складу. 

Згодом Росія почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. РФ постачає терористам ДНР і ЛНР озброєння та направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.

Добавить комментарий